shipshape_Keramik-Klinker LYON Objektsortierung blaugrau, BRICK-DESIGN®Meile on oluline, et ehitusorganisatsioonid ja üksikarendajad saaksid oma töös kasutada usaldusväärseid ja kvaliteetseid ehitusmaterjale ja -tehnoloogiaid. Seetõttu teeme koostööd ainult usaldusväärsete tarnijatega, kelles oleme kindlad.

Meie veebisaidilt Klinkermaja leiate ehituskeraamikaturu ühe juhtiva Saksa maailmakuulsa ettevõtte Röben tooted. Klinkertellised, ahjupotid ja katusekivid on valmistatud puhtast kvaliteetsest savist, mida ettevõte kaevandab oma karjääridest. Röbeni ehitusmaterjalidest ehitatud majad on alati elegantse stiiliga, vastupidavad ja usaldusväärsed.

Samuti on meil hea meel esitleda tooteid ettevõttelt „Гален“, kus teatakse palju kvaliteedist ja kõrgtehnoloogiatest. „Гален“ toodab sarrust, painduvaid sidemeid, tüübleid, tugesid ja poste ─ kõike, mis aitab ehitada maju kiiremini, kvaliteetsemalt ja odavamalt. Kõik ettevõtte tooted on valmistatud basaltplastist, mis on kerge ja ülitugev komposiitmaterjal.

Meie sortimendist leiate ka töökoja „Русская майолика“ tooted. See on andekate kunstnike kogukond, mis loob haruldaselt ilusat arhitektuurikeraamikat ─ ahjupotte ja pannoosid. Meistrid tegelevad ainulaadsete autoriprojektidega ja loovad erinevate ajastute ahjupottide hämmastavalt täpseid koopiaid.

Austame ja väärtustame oma kliente, seetõttu ei liialda me hindadega, tarnime tellimused kiiresti ja oleme alati valmis teid teie valikus aitama ning vastame kõigile teie küsimustele.