shipshape_Keramik-Klinker LYON Objektsortierung blaugrau, BRICK-DESIGN®

Meie jaoks on oluline, et ehitusorganisatsioonid ja üksikarendajad saaksid oma töös kasutada usaldusväärseid ja kvaliteetseid ehitusmaterjale ja -tehnoloogiaid. Seetõttu teeme koostööd ainult usaldusväärsete tarnijatega, kelles oleme kindlad.

Meie veebisaidilt Klinkermaja leiate tooted maailmakuulsalt Saksa ettevõttelt Röben, mis on üks juhtivaid ehituskeraamika tootjaid turul. Klinkertellised, -plaadid ja -katusekivid on kõik valmistatud puhtast kvaliteetsest savist, mida ettevõte kaevandab oma karjääridest. Röbeni ehitusmaterjalidest ehitatud majad tagavad alati elegantse stiili, kestuse ja usaldusväärsuse.

Samuti on meil hea meel esitleda teile tooteid ettevõttelt „Гален“, kus teatakse palju kvaliteedist ja kõrgtehnoloogiatest. „Гален“ toodab sarrust, painduvaid sidemeid, tüübleid, tugesid ja poste ‒ kõike, mis aitab ehitada maju kiiremini, kvaliteetsemalt ja odavamalt. Kõik ettevõtte tooted on valmistatud basaltplastist, mis on kerge ja ülitugev komposiitmaterjal.

Meie sortimendist leiate ka töökoja „Русская майолика“ tooted. See on andekate kunstnike kogukond, mis loob haruldaselt ilusat arhitektuurikeraamikat ‒ ahjupotte ja pannoosid. Meistrid tegelevad ainulaadsete autoriprojektidega ja loovad erinevate ajastute ahjupottide hämmastavalt täpseid koopiaid.