Katusekivi

Lihtsustamaks katusekivi montaaži, pakume laialdast valikut paigalduse elemente. Laia värvitoonivalikuga keraamilisi katusekive. ➤ Vaata lähemalt!

Keraamiline katusekivi on üks kõige kauakestvam ja kindlam katusekatte materjalide hulgast. Euroopas toodab firma Röben oma katusekivi Saksamaa ja Poola tehastes kõige kõrgema kvaliteediga kiltkivi savist firmale kuuluvatest leiukohtadest. Kvaliteetne tooraine ja eesrindlik tehnoloogia, mis tugineb aastatepikkusele tootmiskogemusele, võimaldavad saada erakordsete omadustega toodangut. 

Keraamiline katusekivi ei karda pakast ega niiskust, on väga vastupidav temperatuurimuutustele ja eristub madala soojusjuhtivuse poolest. Suvisel ajal võimaldab see luua hoones mugava mikrokliima ja talvisel ajal hoiab soojuse maja sees. Lisaks sellele on katusekivil kõrge helisummutamise tase, seetõttu halva ilmaga säästab see teid tilkuva vee ebameeldivast helist.

Valikust leiate te laia värvitoonivalikuga keraamilisi katusekive. Materjal saab vajaliku värvitooni tänu angobeerimistehnoloogiale. Enne põletamist kantakse katusekivi pinnale segu, mis koosneb spetsiaalsetest savidest, mille koosseisus on metallioksiidid. Tänu sellele saab katusekivi erksa, püsiva kattekihi, mis ei muutu aja jooksul kahvatuks.

Selleks, et lihtsustada katusekivi montaažiprotsessi, pakume me laialdast valikut paigalduse elemente. Kui te soovite lisada katusekattele unikaalsust, pöörake tähelepanu keraamilistele dekoratiivsetele elementidele.

6 Eseme(d)

lehel

6 Eseme(d)

lehel