Klinkerplaadid

Klinkermaja - usaldusväärne partner majafassaadi valikul. Lai valik kvaliteetseid fassaadiplaate meilt. Saadaval eri värvitoonides. Usaldusväärne tehnoloogia.

Halli ja mustade värvitoonidega klinkerplaat

Mustad ja hallid värvitoonid ainult tunduvad  rangena, tegelikult on need suutlikud muutma mistahes hoone välimust, tegema selle tähelepandavaks ja efektseks. Unikaalsed värvitoonid saab plaat tänu savi põletamise eritehnoloogiale. Lisaks sellele materjal ei tuhmu ja ei pleegi isegi paljude aastate jooksul. Seeriasse tuli sileda pinnaga plaat Faro, mudeli kaks varianti musta värvitooniga, erineva faktuuriga, samuti rihveldatud pruuni värvitooniga antratsiitplaat Manchester ja kirev Chelsea.

Kirev klinkerplaat

Kui te armastate keerukaid, segatud värvitoone, siis pöörake kindlasti tähelepanu selle seeria mudelitele.  Siit leiate te kõige ebaharilikumad variandid, need on sinakaslilla tellise varjundiga plaat Manus Moorea, kirev punakasoranž Manus Banda ja õrn virsikutoonis efektse sinise alatooniga plaat Manus Java Carbon. Sellise plaadiga saate te regulaarselt komplimente oma külalistelt.

Tellispunaste värvitoonidega plaat

Mis võib olla veel traditsioonilisem, kui punastes toonides klinkerplaat? Röben on üritanud rikastada klassikalisi värvitoone ja muuta neid kaasaegsemaks. Selle tulemusena ilmus rihveldatud plaat Rhön, kena sinakashalli gradiendiga, punast värvi tumedate täppidega mudel Taurus, mis meenutab värvipritsmeid, ergas Spessart, mis ühendab orgaaniliselt punase ja oliivi värvitoonid ja veel palju eredaid lahendusi.

Kollaste värvitoonidega klinkerplaat

Seerias on esindatud soojades lõunamaistes vahemere looduse toonides plaadid. Kollektsiooni tulid kaks mudelit, mis on nimetatud tuntud itaalia kuurordi Rimini järgi, päikesekollases värvitoonis tumedate täppidega ja kaks mudelit, mis on nimetatud väikese rannikulinna Sorrento järgi, oranžkollase ja pehme liiva värvitoonis.

Valgete värvitoonidega plaat

Samuti, nagu must, tundub ka valge värv ainult esmapilgul tavapärane. Hoone valge fassaad tõmbab alati tähelepanu ligi oma värskusega ja näeb välja väga elegantne. Seeria sisaldab endas pärlivalgetes toonides plaate sileda ja rihveldatud pinnaga. Tootmisprotsessis saab plaat kõrgendatud vastupidavuse ja võime eemale tõrjuda niiskust ja pori. Savi koosseisu kuulub mineraal kaoliin, mida kasutatakse marmori tootmiseks. Tänu sellele komponendile saab plaat sellise kauni värvitooni.

Esemed 1 kuni 12 kokku 82

lehel
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Esemed 1 kuni 12 kokku 82

lehel
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5