peale restavreerimist

Röbeni materjale kasutatakse sageli ajalooliste hoonete restaureerimiseks ja kunstiobjektide ehitamiseks. Otsustasime käivitada veeru „Röbeni arhitektuur” ja rääkida teile brändi kõige uskumatumatest projektidest. Jaamahoone ajalugu saate lugeda lingilt:

Read More

Kuidas muuta katus hermeetiliseks

Iga katuse peamine vaenlane on niiskus. Kui vesi on tunginud katuse sisemisse struktuuri, võib see sarikate süsteemi deformeerida või isegi hävitada. Sellisel juhul muutub kogu konstruktsiooni vastupidavus küsitavaks. Kui soovite kaitsta end ootamatu koduse üleujutuse ja õhtute eest elutuppa paigutatud kausside ja ämbrite seltsis, soovitame teil hoolitseda katuse hermeetilisuse eest.

Read More

Millised on kolmekihilise seina eelised?

Suurim mure eramaja omaniku jaoks on kütteperiood. Eriti kurb on see, kui hoonel on suur soojakadu. Kui kavatsete maja ehitada, ja ei taha veeta talveõhtuid suusavarustuses ning maksta kütte eest üle – tasuks mõelda kolmekihiliste seinte ehitamisele.

Read More

Kui teie majal on keraamilistest kividest katus

Kui teie majal on keraamilistest kividest katus, minge välja, vaadake seda ja kujutage ette, et 5000 aastat tagasi, neoliitikumi ajastul, olid Vana-Hiina elanike majad samuti kaetud keraamiliste plaatidega. Sama materjaliga kaeti 7. sajandil eKr Korea linna Gyeongju templite katused ja plaatide tagaküljele maaliti draakonid, et kurjad vaimud templit ei häiriks. Ja 1. sajandil ehitas armunud hunni asevalitseja oma pruudile tambitud savist lossi katusekividega plaaditud tornidega. Nii et teie katus on palju enamat kui tavaline katus. See on ajalugu.

Read More

Akna taga on new york

Akna taga on New York, 20. sajandi 20. aastad, suure depressiooni aeg. Ettevõtted lähevad pankrotti ja vabrikud, kus elu kees täies hoos ja tööpingid väsimatult mürisesid, jäävad üksteise järel tühjaks. Manhattan, Queens, Soho – kõikjal seisavad mahajäetud tööstushooned.

Read More

Kuidas värskendada maja fassaadi klinkerplaatidega?

Mis siis, kui peate oma maja korda tegema, kuid suuremahuliste ehitustöödega pole võimalik alustada?

Read More

Mis on klinkertellis

Ettevõtte Röben toodab klinkertellist alates 19. sajandist. 165 aasta jooksul suutis ettevõtte muuta oma toodangut maailmakuulsaks. Kui te ei tea, mis asi on klinkertellis ja mille poolest see teistest erineb – ärge muretsege. Me kirjutasime artikli, milles vastasime kõikidele populaarsetele küsimustele klinkeri kohta.

Read More

desc

Kuidas perefirma Röben
sai maailmakuulsaks
Read More