Tellisaku: müüt või tulevik?

Rühm Washingtoni ülikooli teadlasi otsustas välja selgitada, kas kõige tavalisemast punasest tellisest võib saada energiaallikas. Selgus, et see on tõepoolest võimalik! Sellest, kuidas neil õnnestus muuta populaarne ehitusmaterjal akuks, lugege meie uuest materjalist.

Read More

Millist tüüpi müüritisi on olemas

Noh, mis võiks olla telliskiviseinas erilist? Enamikul hoonetest näeb müüritis välja ühesugune – sirged klassikaliste punaste telliste read. Aga mis siis, kui ütleme, et müüritise ladumise meetodeid on palju ja igaüks neist on võimeline hoone välimust täielikult muutma? Meile meenus üheksa seotise meetodit, mis teid üllatavad.

Read More

Klinkerplaadid on üks populaarsemaid sisekujunduse materjale. Disainerid kasutavad neid mis tahes ruumi viimistlemiseks – garderoobist vannitoani. Oleme kogunud kokku kõige omanäolisemad Röbeni disainerprojektid, mis kindlasti inspireerivad teid muudatusteks teie armsas kodus.

Klinkerplaadid on üks populaarsemaid sisekujunduse materjale. Disainerid kasutavad neid mis tahes ruumi viimistlemiseks – garderoobist vannitoani. Oleme kogunud kokku kõige omanäolisemad Röbeni disainerprojektid, mis kindlasti inspireerivad teid muudatusteks teie armsas kodus.

Read More

Kuidas vabaneda õisikust tellisseinal

Kindlasti olete vähemalt korra näinud tellistest seintel ebameeldivaid valkjaid plekke. Neid laike nimetatakse õisikuks ja nad on võimelised kiiresti rikkuma isegi kõige ilusama hoone välimuse. Kust need laigud tulevad ja kuidas nendega võidelda, räägime artiklis.

Read More

peale restavreerimist

Röbeni materjale kasutatakse sageli ajalooliste hoonete restaureerimiseks ja kunstiobjektide ehitamiseks. Otsustasime käivitada veeru „Röbeni arhitektuur” ja rääkida teile brändi kõige uskumatumatest projektidest. Jaamahoone ajalugu saate lugeda lingilt:

Read More

Kuidas muuta katus hermeetiliseks

Iga katuse peamine vaenlane on niiskus. Kui vesi on tunginud katuse sisemisse struktuuri, võib see sarikate süsteemi deformeerida või isegi hävitada. Sellisel juhul muutub kogu konstruktsiooni vastupidavus küsitavaks. Kui soovite kaitsta end ootamatu koduse üleujutuse ja õhtute eest elutuppa paigutatud kausside ja ämbrite seltsis, soovitame teil hoolitseda katuse hermeetilisuse eest.

Read More

Millised on kolmekihilise seina eelised?

Suurim mure eramaja omaniku jaoks on kütteperiood. Eriti kurb on see, kui hoonel on suur soojakadu. Kui kavatsete maja ehitada, ja ei taha veeta talveõhtuid suusavarustuses ning maksta kütte eest üle – tasuks mõelda kolmekihiliste seinte ehitamisele.

Read More

Kui teie majal on keraamilistest kividest katus

Kui teie majal on keraamilistest kividest katus, minge välja, vaadake seda ja kujutage ette, et 5000 aastat tagasi, neoliitikumi ajastul, olid Vana-Hiina elanike majad samuti kaetud keraamiliste plaatidega. Sama materjaliga kaeti 7. sajandil eKr Korea linna Gyeongju templite katused ja plaatide tagaküljele maaliti draakonid, et kurjad vaimud templit ei häiriks. Ja 1. sajandil ehitas armunud hunni asevalitseja oma pruudile tambitud savist lossi katusekividega plaaditud tornidega. Nii et teie katus on palju enamat kui tavaline katus. See on ajalugu.

Read More

Akna taga on new york

Akna taga on New York, 20. sajandi 20. aastad, suure depressiooni aeg. Ettevõtted lähevad pankrotti ja vabrikud, kus elu kees täies hoos ja tööpingid väsimatult mürisesid, jäävad üksteise järel tühjaks. Manhattan, Queens, Soho – kõikjal seisavad mahajäetud tööstushooned.

Read More

Kuidas värskendada maja fassaadi klinkerplaatidega?

Mis siis, kui peate oma maja korda tegema, kuid suuremahuliste ehitustöödega pole võimalik alustada?

Read More