Kodud on nagu inimesed.

Oma iseloomu ja õhustikuga ─ on nii jultunud mässajaid, hapraid helbekesi kui ka mõtlikke filosoofe. Kuid kodu ei muuda eriliseks ainult inimesed, vaid ka detailid. Need võtavad sageli enda kanda kogu interjööri.

Mis me tahame sellega öelda? Kui tunnete, et teie kodu interjööris on midagi puudu ja soovite unikaalseid lahendusi, siis see uudis on teile. Meist on saanud kaubamärgi „Русская майолика“ ametlikud esindajad.

See on töötuba kunstnikele-keraamikutele, kes valmistavad savist ahju- ja kaminapotte, keraamilisi plaate ja paneele. Nad armastavad oma tööd ja kombineerivad uljalt tehnoloogiat ja käsitöötraditsioone. Lisaks hindavad nad ka originaalsust, armastavad katsetada ja töötavad väga erinevates stiilides.

Kas soovite oma kööki seinavoodrit portugali stiilis Azulejo? Või kirjut Gaudi stiilis mosaiiki elutoa seinale? Või võib-olla kaminale keraamilist paneeli, mis on maalitud Pieter Bruegeli maali motiivide alusel? Kõik see on võimalik tänu kaubamärgi „Русская майолика“ all töötavatele meistritele.

Nüüd saab nende töid tellida Klinkermajast. Me räägime teile neist rühmas, jagame keraamika valmistamise saladusi ja lihtsalt naudime ilu.

Nautimist saab alustada kohe:

Kodud on nagu inimesed Kodud on nagu inimesed Kodud on nagu inimesed Kodud on nagu inimesed Kodud on nagu inimesed