Kuidas värskendada maja fassaadi klinkerplaatidega?

Mis siis, kui peate oma maja korda tegema, kuid suuremahuliste ehitustöödega pole võimalik alustada?

Esimene asi, mis pähe tuleb, on hoone viimistlemiseks krohvi kasutamine. See on

odav, kiire ja mugav. Kuid kahjuks on efekt lühiajaline. Aja jooksul krohv lõheneb, tuhmub ja rikub maja välimust. Ja te peate uuesti remonti tegema.

Kui otsite usaldusväärsemat võimalust, tasub proovida klinkerplaate. See on looduslikust keraamikast viimistlusmaterjal. Klinker on väga vastupidav, suudab maja kaitsta mis tahes halva ilma eest ja näeb suurepärane välja. See suudab muuta mis tahes räämas hoone suursuguseks kindluseks. Saviplaadid põletatakse erilisel viisil, nii et need ei tuhmu ega pleegi ka paljude aastate jooksul.

Kuid kõige meeldivam klinkerplaatidega töötamisel on äärmiselt lihtne paigaldusprotsess. Plaadid ei suurenda vundamendi koormust, nii et te ei pea seda laiendama ega püstitama täiendavaid konstruktsioone.

Klinkerplaatide paigaldamise võib läbi viia kolmes etapis:

Samm 1. Kõigepealt peate ette valmistama seina pinna ja veenduma, et see oleks sile, puhas ja vastupidav. Plaadid võib kinnitada otse müüritisele või vahtpolüstüreenist või villast isolatsioonile.

Samm 2. Seejärel kantakse pinnale klinkerplaatide liim.

Samm 3. Kui liim on tahenenud, saate paigaldada plaadid. Alustage hoone nurkadest ja katke järk-järgult seinte read. Paigaldamise ajal on plaatide vahele vaja jätta väikesed umbes 10 mm-sed vahed vuukide täitmiseks.

Vaadake, kuidas klinkerplaadid muudavad maja välimust. Tundub, nagu oleksid need täiesti erinevad ehitised.

Kuidas värskendada maja fassaadi klinkerplaatidega? Kuidas värskendada maja fassaadi klinkerplaatidega?

Kui olete oma võimetes kindel, võite klinkerplaadid ise paigaldada. Aga kui teil on kahtlusi, usaldage paigaldus professionaalidele. Nii on teile garanteeritud tugev ja vastupidav fassaad. Klinkerplaadid oma kodu jaoks saate valida meie klinkermaja kataloogist.