Suurim mure eramaja omaniku jaoks on kütteperiood. Eriti kurb on see, kui hoonel on suur soojakadu. Kui kavatsete maja ehitada, ja ei taha veeta talveõhtuid suusavarustuses ning maksta kütte eest üle – tasuks mõelda kolmekihiliste seinte ehitamisele.

Uues artiklis räägime tehnoloogia omadustest ja sellest, miks see on teie kodu jaoks parim variant.

Maja ehitamine: millised on kolmekihilise seina eelised?

Millised on kolmekihilise seina eelised?

Iga hoone kaotab soojust, kuid kui soojakadu on suur, siis on talvel keeruline. Lisaks ei vabasta keegi küttearvetest. Kui kavatsete maja ehitada ja soovite, et see oleks soe ja usaldusväärne, on olemas lahendus – kolmekihilised seinad.

Teil on vaja kolme materjali – õõnsad keraamilised plokid kandvate seinte ehitamiseks, mineraalvill või polüstüreen heliisolatsiooniks ja klinkertellised fassaadi katteks. Vaatame, mis kasu selline konstruktsioon hoonele toob?

Kaitseb teid müra eest

Mida mitmekihilisem on sein, seda paremad on selle heliisolatsiooni omadused. Seega, kui teie maja asub mürarikkas piirkonnas – tiheda liiklusega maantee kõrval või raudtee lähedal –, võite olla kindel, et majas on vaikne ja rahulik. Hommikul ei ärata teid kindlasti autode müra ja öösel – naabri koerte haukumine.

Parandab soojusisolatsiooni

Elamutes kulub peaaegu 70% energiast tubade kütmiseks. Kolmekihiline seinte tehnoloogia suurendab soojusisolatsiooni ja võimaldab õhul vabalt hoones ringi liikuda. Soojusisolatsiooni eest vastutab polüstüreeni või mineraalvilla kiht. Kui on vaja parandada seinte soojusisolatsiooni omadusi, peate kasutama õõnesplokke. Ja nende paigaldamise ajal kasutage liimilahust, mis tagab õhukese õmbluse ja hoiab ära termilised sillad (külmasillad?). Need on madala soojustakistusega alad, mis põhjustavad väärtusliku soojuse kadu.

Seinte kõrge soojusülekande koefitsiendi saavutamiseks kasutage keraamilisi plokke väärtusega 0,07, 0,08 ja 0,09 W / mK. Selle tulemusena saate energiasäästlikud seinad ja vähendate oluliselt oma kodu küttekulusid.

Loob soodsa mikrokliima

Kui me duši all käime, õhtusööki valmistame või ringi liigume, tekib tubades niiske õhk. Keraamilised plokid käivitavad difusiooniprotsessi ja õhk ei setti seinte pinnale, vaid tuleb välja. Selle tulemusena moodustub majas tervislik mikrokliima, milles on mugav elada.

Muudab maja tugevaks

Keraamilised plokid ei karda staatilist koormust ega deformeeru ning on vastupidavad ka külmale ja kuumusele. Ja tänu kombinatsioonile mineraalvillast soojusisolatsioonikihiga ja klinkertellistega on seinad kaitstud mehaaniliste kahjustuste ja sademete eest. Võite olla kindel, et hoone peab vastu aastaid ja ei vaja remonti.

Kaitseb tulekahju eest

Klinkertellised ei ole põlev materjal. Kui kasutasite fassaadi viimistlemiseks klinkerit, ei pea te täiendavaid tuleohutusmeetmeid kasutama.

Muudab maja keskkonnasõbralikuks

Kõik kolmekihilise seina materjalid on valmistatud kvaliteetsetest looduslikest, biolagunevatest materjalidest. Te ei pea keskkonna pärast muretsema, te ei kahjusta seda.

Muudab maja ilusaks

Klinker on kõige stiilsem ja elegantsem voodrimaterjal. Röbeni seeriast leiate igasuguses toonis telliseid – rangest antratsiidist klassikalise terrakotani. Oleme kindlad, et leiate hõlpsasti mis tahes arhitektuuriprojekti jaoks sobiva mudeli. Lisaks ei vaja klinker erilist hooldust ning näeb välja värske ja hoolitsetud ka paljude aastate pärast.