Röbeni kõige ebaharilikuma interjööri esikolmik

Klinkerplaadid on üks populaarsemaid sisekujunduse materjale. Disainerid kasutavad neid mis tahes ruumi viimistlemiseks – garderoobist vannitoani. Oleme kogunud kokku kõige omanäolisemad Röbeni disainerprojektid, mis kindlasti inspireerivad teid muudatusteks teie armsas kodus.

Must antratsiitne magamistuba koos vanniga

Magamistoaga külgnev vannituba on mugav. Aga kuidas oleks vanniga magamistoas? Selles projektis tegid disainerid just seda – nad paigaldasid elegantse vanni ja valamute ala otse voodi kõrvale. Seinte viimistlemiseks kasutati Sydney tumedat antratsiidklinkerit originaalses piklikus formaadis. See võimaldas seintele luua kauni mosaiikmustri ja omamoodi kolmemõõtmelise efekti. Päeval peegeldub päikesevalgus tumedatelt plaatidelt ja muutub kauniks hõbedaseks helgiks. Et ruum ei tunduks liiga karm ja sünge, on disainerid lisanud sooja tekstuuri ja hubaseid tekstiile. Tuli välja väga meeldiv ja väga ebatavaline.

Röbeni kõige ebaharilikuma interjööri esikolmik

Klinkersaarega elutuba

Klinker on hämmastavalt mitmekülgne materjal, see näeb ühtviisi suurepärane välja nii elegantses kui ka maalähedases interjööris. Kuid keraamiliste plaatide peamine omadus on see, et need kujundavad iseloomu ja saavad ruumi peategelaseks. Sageli paigaldatakse klinker ühele, rõhulisele seinale, kuid siin toimisid disainerid teisiti. Elutoa kaunistamiseks valisid nad korraga kaks telliste mudelit. Kamina ja sellega külgneva seina jaoks kasutati karedat liivakollast Moorbrandit. Ja siledast modernistlikust Farost sai saare – ruumi kõige ebatavalisema elemendi – alus. Mõlemat tüüpi tellised sobivad suurepäraselt kokku ja on sõbralikud kõigi ruumis olevate tekstuuridega – klaasi, puidu ja metalliga. Kui teile meeldib eklektika, vaadake seda elutuba lähemalt.

Röbeni kõige ebaharilikuma interjööri esikolmik

Tööstuslikus stiilis tuhavärvi tuba teismelisele

Teismeline olemine on keeruline ülesanne – iga päev tuleb kogeda tervet tunnete ja emotsioonide tormi. Just sellepärast püüdsid disainerid muuta noore tüdruku toa võimalikult rahulikuks ja minimalistlikuks. Kuid samal ajal on see usaldusväärne. Selle tulemusena lõid nad noorele printsessile tõelise kindluse, kus saab eralduda. Jahedas toonis põrand, lumivalged seinad ja õrnad tuhavärvi FARO klinkerplaadid muudavad ruumi rahulikuks. Kuid see rahulikkus peidab mässumeelset iseloomu – selle tõestuseks on originaalne müüritis, punased aktsendilaigud seintel ja erksad tekstiilid.

Röbeni kõige ebaharilikuma interjööri esikolmik

Kõik need interjöörid näitavad, et klinker pole tingimata lugu punaste kulunud seintega loftist. Keraamilised plaadid võivad välja näha väga erinevad, kohaneda kodu omaniku iseloomuga ja aidata muuta selle ideaalseks elukohaks.